יועץ אינטרנט - שלומי שושן

יועץ אינטרנט – שלומי שושן

צרו עמנו קשר

קצת על מר. שלומי שושן מנכ"ל בולמטרה…
נולד בנהריה בשנת 1975, למד בישיבה תיכונית והתגייס לצה"ל לחיל הרפואה.

בעברו שימש כבעלים של חברת האינטרנט והרשת החברתית המצליחה "Tripim.com" , וכן של חברת ההפקות "ארט-ביט"  מהמובילות בישראל בהפקת תוכן מצולם לאינטרנט.

כיום שלומי משמש כמנכ"ל חברת הייעוץ לאינטרנט "בולמטרה".

בעברו המקצועי עבד כשכיר בתפקיד מנהל מכירות בכיר בחברת האינטרנט "דרונט" במשך למעלה מ-4 שנים, היה מנהל שיווק ומנהל פיתוח עסקי ב"קבוצת רעות" במחלקת האינטרנט ואבטחת המידע במשך כשנתיים, ולפני כן עבד כמנהל תיקי לקוחות עסקיים בחברת "תשואה כלכלה ופיננסים" בחיפה במשך שנתיים.
בין לבין באותן השנים, הדריך והרצה בתחום הפיתוח והסחר האלקטרוני (E-commerce and Developer).

בהשכלתו הגבוהה למד במכללת "אורנית" בתל אביב וסיים לימודי פיתוח תוכנה. כמו כן למד ייעוץ תקשורתי, יחסי ציבור ודוברות במכללת "סינגלובסקי" בתל אביב.

שלומי הוא בעל ניסיון מקצועי רב הבא לידי ביטוי, בין היתר, בניהול תהליכים ובסגירת עסקאות גדולות מול דרגים בכירים בחברות המובילות בענפים השונים במשק הישראלי (כמו פרטנר אורנג', בתי זיקוק לנפט, נכסים ובניין ועוד למעלה מ-500 חברות נוספות).

ניסיונו המקצועי והעשיר של שלומי בעולם האינטרנט לצד יכולותיו והצלחותיו העסקיות, מובילות אותו לתפיסה הרמונית של המוצר המוגמר הטוב ביותר עבור הלקוח.לאחר 9 שנים של למידה והליכה בצדו האחד של המיתרס כמנהל מכירות מול הלקוח, הגיע בתהליך טבעי, מתוך ראיה והבנה מעמיקה של צרכי הלקוח אל הצד השני של המיתרס, הצד של הלקוח אשר מבקש לבנות לעצמו אתר אינטרנט מול מנהלי המכירות של חברות האינטרנט.כי רק מי שלמד את החוקים היטב, מסוגל לכופף חוק אחד או שניים…

 

המודל האופטימלי לבניית אתר אינטרנט כפי שמומלץ ע"י בולמטרה!

לחץ כאן