בלוג - יועץ אינטרנט

בלוג יועץ אינטרנט

בר ימני של אתר אינטרנט
אין זה סוד שלכל אתר אינטרנט יש בין 3 ל- 5 שניות של חסד, כדי לתפוס את תשומת לבו של הגולש היקר מרגע שנכנס לאתר.

עוד על בר ימני של אתר אינטרנט

המסלול לבניית אתר אינטרנט מצליח
כיום ברור לכולם כי כל עסק צריך אתר אינטרנט, אולם עבור רבים מבעלי העסקים בניית אתר אינטרנט נראה כמשימה לא פשוטה אשר במרבית הפעמים לא ידוע איך להתמודד עמה, מהסיבה שלא לכולם יש את הכישורים או הידע איך לבנות ולתחזק אתר אינטרנט.

עוד על בניית אתר אינטרנט מצליח

בניית אתר תדמיתי כמו פעם
עד תחילת עידן בניית אתרי האינטרנט המתקדמים, בעלי מערכות התוכן, היינו בונים אתרים בשפת ה- HTML כדפים סטאטיים ולא דינאמיים. משנת 2000 החלו לצוץ, כפטריות לאחר הגשם, אתרי תדמית הכוללים מערכות תוכן דינאמיות.
עוד בניית אתר תדמיתי כמו פעם

רכיבי נגישות ל wordpress – מה הכי טוב עבורך?
לאחרונה פונים אליי עשרות בעלי אתרים אשר מבקשים ממני לעזור להם לקחת החלטה מה הוא רכיב עזר הנגישות הטוב ביותר ל מערכת ניהול התוכן WordPress וחשוב מאד הכי מותאם לרמת הנגישות AA.
עוד על נגישות wordpress

אתרי סחר אינם זולים הפתעה לחסכנים
בניית אתרי סחר באינטרנט ראשית אפתח באקסיומה: בניית אתר סחר באינטרנט הוא עסק יקר. לאור ניסיוני העשיר בתחום בניית אתרי סחר באינטרנט, ובמרבית המפגשים שלי עם בעלי עסקים, החולמים על הקמת אתר מסחרי באינטרנט, זיהיתי תסמין המאפיין דפוס התנהגות עקבי אצל רוב בעלי העסקים: הרצון לשלם מעט!

עוד על אתרי סחר

שימו לב !!! בניית אתרים באינטרנט
בשנים האחרונות, מספר התביעות המשפטיות של חברות בניית אתרים נמצא בסימן עליה. בחיפוש מהיר באחד האתרים האטרקטיביים של פסקי דין (http://www.courts.co.il/) נמצאו למעלה מ- 150 תביעות משפטיות. וזה רק קצה הקרחון.
עוד על בניית אתרים באינטרנט