אפיון אפליקציות

עולם המובייל משתנה ללא הרף. מה שהיה רלוונטי בשנה שעברה, יראה עתיק ומיושן בשנה הבאה. למרות זאת, האפליקציה שלכם חייבת להוביל, בסביבה משתנה ותחרותית מאין כמוה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה

שוק האפליקציות לסלולר חם ומפעפע. מצד אחד, זה בדיוק הזמן להכות בברזל. מצד שני, התחרות אדירה וכולם רוצים נתח מהעוגה.

מסיבה זאת, האפליקציה שלכם צריכה להיות מושלמת. מומלץ לקחת את הזמן כך שהפיתוח לא ייקח לכם את הכסף. תהליך פיתוח אפליקציה מוצלח מתחיל בתכנון ובאפיון לפרטי פרטים.

האפיון נוגע בהרבה אלמנטים שונים של האפליקציה העתידית, כמו למשל כל הקשור לממשק משתמש (UI) ולחוויית משתמש (UX). בנוסף, יש לאפיין את קהלי היעד, את השפה המילולית ואת השפה הגראפית של האפליקציה ולהציב מטרות ויעדים ברורים.

חשוב לתת מענה הולם לעובדה שעולם האפליקציות הוא דינאמי ומשתנה ללא הרף. יש לחשוב קדימה, להיות חדשניים ולראות את הנולד. אינכם רוצים שתוך זמן קצר האפליקציה שלכם תרגיש ותיתפס כמיושנת. זאת עוד סיבה נהדרת להשקיע בעריכת אפיון לאפליקציה – אפיון מתייחס לשוק הנוכחי ובוחן אותו, מזהה טרנדים ומגמות עתידיות מבעוד מועד ונותן להם משקל רב בעת תכנון האפליקציה.

חברת בולמטרה כאן בשביל לאפיין את האפליקציה המצליחה הבאה. זאת שתגרוף הורדות רבות ותזכה לפופולאריות רחבה. הכל מתחיל באפיון נכון של כל הרבדים, החוליות והמרכיבים של האפליקציה. נוכל לעזור לכם לתכנן יישומיי מובייל ויישומיי ווב, לעזור לכם לאתר את הספקים הנכונים, להדריך אותם ולפקח ולנהל את הפרויקט כולו – מ-א’ ועד ת’, ועד אשר האפליקציה שלכם כבר זמינה להורדה בחנויות. לאחר מכן נוכל להמשיך ללוות אתכם, לייעץ בכל הנוגע לתהליך השיווק ולמיטוב המרות.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות
  השירותים שלנו:

  ייעוץ אינטרנט

  אפיון אפליקציות

  אופטימיזציה למנועי החיפוש

  אפיון אתרים

  ניהול מכרזים לבניית אתר

  ניהול פרוייקטים

  הקמת מחלקת אינטרנט

  אפיון ממשק וחווית משתמש

  בניית מודל עסקי

  אנחנו לא היחידים שמרוצים משממליצים על חברת בולמטרה

  למעלה מ 100 חברות וארגונים בחרו בנו להיות יועצי האינטרנט שלהם, הכירו את לקוחותינו