אפיון חווית משתמש

אפיון חווית המשתמש – אנחנו מאמינים שלקוח לא “מבקר” באתר או באפליקציה שלכם, אלא מתארח. לכן, יש לתכנן יחד עבורו חוויה מהנה ומעשירה.

אפיון חווית משתמש הוא אחד מהרבדים החשובים ביותר באפיון אתרי אינטרנט.

אתר אינטרנט הוא חוויה לכל דבר. לכל אתר יש Feel מסוים, וכך יש להתייחס אל הבנייה ואל העיצוב שלו. באופן כללי, בעולם הדיגיטלי מושם דגש רב על חוויתיות, תנועה וצבעוניות. יש משמעות רבה לאווירה, לרגש ולווייב שהגולשים סופגים מכל מרכיב, מוצר ושירות באשר הם.

חשוב מכל – לחוויה הזאת יש משמעות גדולה מבחינתכם. היא זאת שקובעת האם הגולש חיש-קל יעזוב את האתר או יישאר לגלוש בו. היא זאת שקובעת גם האם הוא יחזור לגלוש בו. היא זאת שקובעת במידה רבה האם הוא ישאיר ליד או יבצע רכישה.

חישבו על החוויה האישית והמהנה שלכם מגלישה באתרים מסוימים, לעומת החוויה הפחות נעימה שבאתרים אחרים שבהם ביקרתם – ואיך זה גרם לכם להרגיש.

לחוויית המשתמש יש גם השפעה על הקידום האורגני של האתר. ככל שהחוויה טובה יותר, כך צונחים אחוזי הנטישה של האתר, והדירוג שלכם בתחרות על מיקום גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש בגוגל ובמונעי חיפוש אחרים רק נוסק.

חווית משתמש מורכבת ממרכיבים ופרמטרים רבים – כגון מהירות גלישה, עיצוב גראפי, בחירת פונטים וצבעים, נגישות ואינטראקציה, ארכיטקטורת מידע, שימושיות וקלות השימוש באתר, שטף הגלישה והתנועתיות באתר – ועוד. לכולם יש להתייחס ולהעניק תשומת לב מרבית.

חברת בולמטרה מתמחה בייעוץ אינטרנט ובאפיון אתרים, לרבות כל הקשור לצד של המשתמש – ה-Front End. נאפיין ביחד אתכם את החוויה שיקבל הגולש ונדאג שהאתר שלכם יעניק חוויה מהנה, זורמת ומעניינת ככל האפשר, כך שהוא יוכל להעניק ערך לגולש – וערך כלכלי גם לכם.

 פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות
  השירותים שלנו:

  ייעוץ אינטרנט

  אפיון אפליקציות

  אופטימיזציה למנועי החיפוש

  אפיון אתרים

  ניהול מכרזים לבניית אתר

  ניהול פרוייקטים

  הקמת מחלקת אינטרנט

  אפיון ממשק וחווית משתמש

  בניית מודל עסקי

  אנחנו לא היחידים שמרוצים משממליצים על חברת בולמטרה

  למעלה מ 100 חברות וארגונים בחרו בנו להיות יועצי האינטרנט שלהם, הכירו את לקוחותינו