אפיון ממשק המשתמש

אפיון ממשק המשתמש – תהליך המשפר את מעורבות הגולשים בתוך האתר עצמו, בין אם מדובר בצריכת תוכן, שירותים, או רכישת מוצרים. זאת מתוך תפיסה שבתחרות הגוברת, לקוחות תמיד יעדיפו לחזור לאתר בו חוו את הממשק הנוח יותר.

בין אתר אינטרנט לבין הגולש קיימת אינטראקציה מתמדת. ככל שאותה אינטראקציה נוחה וקלה יותר לתפעול וככל שהיא יותר אינטואיטיבית ויותר קל ללמוד אותה – כך הגלישה תהיה נעימה יותר עבורו, והוא ירצה לחזור לבקר באתר.

כאשר ממשק המשתמש מסורבל, מסובך ואף מעיק על הגולש – החוויה צפויה לתסכל אותו, וזה בדיוק ההפך מה שעיצוב ממשק משתמש שואף להשיג.

ממשק המשתמש נוגע בחלקים של האתר שזמינים ונגישים ללקוח, ודרכם הוא יוצר אינטראקציה ממשית איתו. אלו יכולים להיות תפריטים, כפתורים, מערכת הניווט באתר, מיקום האלמנטים השונים במארג העיצובי, עיצוב רספונסיבי בהתאם למסך דרכו מתבצעת הגלישה, בהירות המסרים, בחירת פונטים – ועוד. כל אחד מהמרכיבים הללו וקשת המרכיבים האחרים בממשק הם חיוניים ובעלי משמעות ייחודית במארג הכולל.

כאשר מעצבים אתר אינטרנט, חשוב לשים דגש ניכר על ממשק המשתמש. לא קיים אתר מוצלח ללא UI מוצלח. כמו מוצרים רבים אחרים, ובפרט בעולם הדיגיטלי, גם הממשק מתחיל באפיון נכון וחכם.

חברת בולמטרה תייעץ לכם ותוליך אתכם יד ביד בפרויקט בניית האתר החדש של העסק, החברה או הארגון שלכם. אנו מתמחים באפיון אתרים, לרבות אפיון ממשק משתמש ואפיון חוויית משתמש. אנו חותרים להגעה לתוצאות הטובות ביותר, ועושים זאת באמצעות R&D (מחקר ופיתוח), גיבוש קונספט, ניתוח בזמן אמת ואופטימיזציה מתמדת. יחד אתכם נאפיין ונתכנן את האתר העתידי שלכם ונדאג למצוא את הספקים המתאימים והטובים ביותר לבנייה ולעיצוב שלו בפועל. באופן זה הוא יענה במדויק על הציפיות – ואתם תצאו שבעי רצון.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות
  השירותים שלנו:

  ייעוץ אינטרנט

  אפיון אפליקציות

  אופטימיזציה למנועי החיפוש

  אפיון אתרים

  ניהול מכרזים לבניית אתר

  ניהול פרוייקטים

  הקמת מחלקת אינטרנט

  אפיון ממשק וחווית משתמש

  בניית מודל עסקי

  אנחנו לא היחידים שמרוצים משממליצים על חברת בולמטרה

  למעלה מ 100 חברות וארגונים בחרו בנו להיות יועצי האינטרנט שלהם, הכירו את לקוחותינו