ניהול פרויקטים

אנו בחברת בולמטרה יועץ האינטרנט שלך גאים להציב סטנדרטים חדשים של ניהול פרויקטים. רק איתנו תוכלו לקבל מנהלי פרויקטים רציניים ממוקדי מטרה, בעלי תודעת שירות גבוהה ובעלי ניסיון ביישום מערכות, ניתוח מידע, כתיבת החלק הטכני לבניית אתר במכרזים פומביים, כתיבת אפיון אתר ואפילו ניסיון בשיווק דיגיטלי.

כשלקוח מחליט לבנות אתר חדש – הוא מתנהל מול חברה לבניית אתרים, שאחראית על העיצוב והבנייה שלו.

השאלה שנשאלת היא – מי מייצג את הלקוח בתהליך ומי מנהל את הפרויקט ומפקח עליו פיקוח עליון? לא חסרים מקרים שבהם הלקוח מגיע למבוי סתום מול החברה. נוצרים אי-הבנות בעקבות תיאום ציפיות לקוי, ומצבים אלו מגיעים לפעמים אף לכדי הכרעה משפטית, בה החברה לבניית אתרים יוצאת לרוב עם ידע על העליונה.

הלקוח מרגיש שהוא לא קיבל את מה שהובטח לו או שהאתר לא ענה על הציפיות שלו, וכעת אינו יודע מה לעשות. לפעמים זה קורה כי חסר לו ידע טכנולוגי על מנת להביע את השאיפות והרצונות שלו בצורה טובה דיה. החברה פועלת על פי מה שהיא מבינה, ולא תמיד זה תואם את כוונת המשורר.

בדיוק בשביל זה צריך גורם מתווך שילך יד ביד עם הלקוח. גורם שילווה את בעל העסק או החברה אל מול הספק ושיהיה אחראי על ניהול הפרויקט.

לאותו גורם יש את הידע הטכנולוגי, המקצועי והשיווקי והוא יודע כיצד להעביר את המסרים של הלקוח שלו באופן מדויק להפליא, כך שהחברה לבניית אתרים תקלע בול לטעם של הלקוח. באופן זה אין אי-הבנות, אין בעיות ואין אכזבות – והתהליך צולח בצורה חלקה.

אחד מהשירותים שמעניקה חברת בולמטרה הוא ניהול פרויקטים של בניית אתרים. נוכל לפרשן באופן מדויק את הצרכים שלכם, לאפיין את האתר, לבחור את הספק הנכון, להסביר לספק את המטרות של הפרויקט על ידי שימוש בטרמינולוגיה שהוא מכיר ולייצג אתכם לכל אורך הפרויקט – ועד להשלמתו המיטבית, או אם נעשה אנלוגיה לעולם הנדל”ן – עד אשר מקבלים את המפתח לבית החדש.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם עם כל התשובות לכל השאלות
  השירותים שלנו:

  ייעוץ אינטרנט

  אפיון אפליקציות

  אופטימיזציה למנועי החיפוש

  אפיון אתרים

  ניהול מכרזים לבניית אתר

  ניהול פרוייקטים

  הקמת מחלקת אינטרנט

  אפיון ממשק וחווית משתמש

  בניית מודל עסקי

  אנחנו לא היחידים שמרוצים משממליצים על חברת בולמטרה

  למעלה מ 100 חברות וארגונים בחרו בנו להיות יועצי האינטרנט שלהם, הכירו את לקוחותינו