מי אנחנו ולמה אנחנו

חברת בולמטרה הוקמה בשנת 2008 במטרה לשמש נתיב בעל גישה שונה בעולם האינטרנט. אנו באים לסייע ולהכווין חברות קיימות שמחזיקות באתר אינטרנט, וגם לחברות המעוניינות לבנות לעצמן אתר חדש. אנו מחזיקים בסל גדול של ידע וניסיון בכל הקשור בעולם האינטרנט.

הגישה שלנו שונה ושמה דגש על צורכי בעל העסק, הארגון או החברה. אנחנו מבינים את הקשיים שאיתם הוא מתמודד כשהוא רוצה לבנות אתר חדש או לשדרג את האתר הקיים של העסק. אינספור חברות וספקים פעילים בשוק בניית האתרים ומציעים את שירותיהם באמצעות נציגי מכירות ממולחים, והוא אינו יודע במי לבחור ועל מי לסמוך.

בנוסף, לרוב הוא אינו בקיא במונחים המקצועיים ובז’רגון הטכנולוגי של השנים האחרונות, ולכן אין באפשרותו לאפיין בעצמו את האתר העתידי שלו. נקודה זאת עשויה להוליד אי-הבנה עתידית ואכזבה מהתוצאות. מלבד חוסר היכולת של החברה לבניית אתרים לעמוד היטב בציפיות, הדבר נגרר לעיתים אף לסביבה משפטית.

חברת בולמטרה נרתמת למען הלקוח העסקי ונכנסת לתמונה על מנת לפתור את הסוגיות הללו, מתוך ידע רב וניסיון עשיר בתהליכי בניית אתרים והבנה עמוקה של העולם העסקי, השיווקי והטכנולזגי כאחד.

אנו מעניקים שירותים כגון ייעוץ אינטרנט צמוד, אפיון אתר, אפיון אפליקציה, בניית מודל עסקי מנצח, ניהול פרויקטים, קידום אורגני ואופטימיזציה למנועי החיפוש, הקמת מחלקת אינטרנט בתוך העסק או הארגון, כתיבת מכרזים עבור מוסדות וגופים – ועוד שירותים חיוביים וחיוניים. לצרכים אלו אנחנו משתמשים בהסברים, המחשות, הצעות ופתרונות מיטביים בהתאם לרצונות ולצרכים, וכמובן – לתקציב.

מטרתנו היא ללוות את הלקוח מהרגע הראשון, לכתוב עבורו אפיון מקיף ומפורט, לאתר ספקים רלוונטיים לפרויקט, לבחור אותם ולהדריך אותם,לפקח על הנעשה בשבע עיניים ולדאוג להשלמתו המוצלחת של הפרויקט. לאחר מכן נוכל להמשיך ללוות את הלקוח ולדאוג לכתיבת מודל עסקי, מיטוב לידים והמרות, קידום אורגני, הכשרת עובדים In-House – ועוד.

אנו נאמנים ללקוח שלנו ונושמים בשביל לעזור אך ורק לו, תוך שאנו מייצגים אותו מול ספקים שונים וחברות לבניית ועיצוב אתרים – ובכך מקלים את התהליך גם עליהם. אנחנו לא מאמינים בדרך של ניסוי וטעייה שגובים זמן וכסף כאחד – אלא בעבודה מסודרת שמאופיינת באפיון מפורט, שקיפות, תיאום ציפיות מלא וחוסר התפשרות לכל אורך הדרך.

פנו אלינו לקבלת ייעוץ ראשוני ללא עלות.

השירותים שלנו

ייעוץ אינטרנט

אפיון אפליקציות

אופטימיזציה למנועי החיפוש

אפיון אתרים

ניהול מכרזים לבניית אתר

ניהול פרוייקטים

הקמת מחלקת אינטרנט

אפיון ממשק וחווית משתמש

בניית מודל עסקי

We're not the only ones happyexcited about Porto Template...

30,000 customers in 100 countries use Porto Template. Meet our customers.